تبلیغات

حدیث روز

شادی روح شهدا صلوات

فینا

خوش آمدید

خوش آمدید
وبلاگicon
آموزش شنا انسان به واسطه ضربان قلبش زنده نیست،حیات او به غذا وابسته نیست،او به لطف خدا زنده است

صفحه اصلی | آرشیو مطالب | پست الکترونیک | تماس با ما| RSS 2.0

آموزش شنا
هرکه یک حــاجت بــــرادر مـومنش را روا کنـــــد خــداونـد صــــــــد هــــــــزار حاجت او را در قیامت برآورد . ( امــام صــادق) 
>

آموزش شنا خصوصی و100%تضمینی

آموزش نجات غریق

کلاس های آب درمانی و هیدروتراپی

معرفی به مسابقات و حضور در مسابقات کشوری

ما بهترین نیستیم اما بهترین ها ما را انتخاب می کنند

اخبار

برای درج تبلیغات کلیک کنید

برای درج تبلیغات کلیک کنید

برای درج تبلیغات کلیک کنید

نویسندگان
لینک به روایت تصویر
ابر برچسب ها


برترین های مسابقات واترپلو قهرمانی جوانان کشور معرفی شدند


نفرات برتر مسابقات واترپلو قهرمانی جوانان کشور معرفی شدند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، مسعود احمدی از تیم تهران به عنوان بهترین بازیکن این دوره از رقابتها معرفی شد.
مهران قربانی از تیم تهران، عنوان بهترین دروازبان مسابقات را به خود اختصاص داد و محسن طاقه باف نیز به عنوان داور برتر این دوره از رقابتها معرفی شد.
کاپ اخلاق مسابقات واترپلو قهرمانی جوانان کشور هم به تیم زنجان اختصاص یافت و کاپ قهرمانی این دوره از مسابقات به تیم تهران اهدا شد.
مسابقات واترپلو قهرمانی جوانان کشور که از روز دوشنبه 17 مهر با شرکت تیم های تهران ، اصفهان ، فارس ، کهگیلویه و بویر احمد، خوزستان و زنجان آغاز شده بود با قهرمانی تیم تهران پایان یافت و تیم های خوزستان و کهگیلویه و بویر احمد به ترتیب دوم و سوم شدند.




اسامی چهار ملی پوش اعزامی به نهمین دوره مسابقات شنا قهرمانی جهان در مسافت کوتاه به میزبانی منچستر انگلیس مشخص شد.









اسامی چهار ملی پوش اعزامی به نهمین دوره مسابقات شنا قهرمانی جهان در مسافت کوتاه به میزبانی منچستر انگلیس مشخص شد.
از سوی بهزاد مهدی خبازیان سرمربی تیم ملی شنا، محمد بیداریان، محمد علیرضایی، امین نوشادی و سیروس سعید (ملی پوش مقیم انگلیس) برای شرکت در نهمین دوره مسابقات مسافت کوتاه (استخر۲۵متر) که از ۲۱ تا ۲۵ فروردین ماه در شهر منچستر جریان خواهد داشت انتخاب شدند.
تیم ملی شنا برای شرکت در این مسابقات روز یکشنبه ۱۸ فروردین ماه عازم این کشورخواهد شد. این تیم را بهزاد مهدی خبازیان به عنوان سرمربی و بهرام پازوکی به عنوان داور اعزامی همراهی خواهند کرد.
به گفته خبازیان، تیم ملی پس از شرکت در رقابت های منچستر، اردوی بلند مدت خود را در کشور کرواسی برپا خواهد کرد تا تمرینات آماده سازی خود را برای شرکت در چند دوره مسابقات انتخابی المپیک پیگیری کند.
وی با بیان اینکه در این اردو ملی پوشان زیرنظر پرو کوترویچ مربی تیم ملی کرواسی و مشاور فنی تیم ملی شنا ایران به تمرینات قدرتی و سرعتی خواهند پرداخت، افزود: تیم ملی با ۵ شناگر شامل محمد علیرضایی، امین نوشادی، محمد بیداریان ، پاشا وحدتی و سعید آشتیانی اردوی تمرینی خود را در کرواسی برپا خواهد کرد و سایر ملی پوشان در تهران تمرینات خود را زیر نظر خشایار حضرتی دنبال می کنند.
خبازیان در خصوص حضور تیم ملی شنا در مسابقات انتخابی المپیک ۲۰۰۸ پکن گفت: فدراسیون شنا حضور درمسابقات یونان (اردیبهشت ماه) ، سه دوره مسابقه موناکو، بارسلون و کنت (خرداد ماه) و رقابت‌های کرواسی (تیرماه) را برای حضور تیم ملی در مسابقات انتخابی المپیک پیش بینی کرده است.


نفت امیدیه با ملی پوشان خود در اندیشه تداوم صدرنشینی

مرحله سوم مسابقات لیگ شنا، در روزهای 23 و 24 بهمن ماه در تهران برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری فارس، مرحله سوم از پنجمین دوره لیگ شنا در روزهای سه شنبه و چهارشنبه هفته جاری پیگری خواهد شد و در نخستین روز این رقابت ها تیم ها در پنج ماده نخست (200متر كرال پشت ،50 متر آزاد ،200 متر قرباغه،400متر آزاد،4در100متر مختلط تیمی) در استخر مجموعه ورزشی آزادی با یكدیگر به رقابت خواهند پرداخت.
در این رقابت ها یازده تیم البرز كرج، هیئت شنای فارس، هیئت شنای قزوین، هیئت شنای زنجان، گرگان تابلو، كارتن مشهد، پیام مازندران، نفت امیدیه، هیئت شنای گیلان، نفت تهران و هیئت شنای آذربایجان شرقی حضور دارند.
در پایان مرحله دوم كه به میزبانی تهران برگزار شد، تیم نفت امیدیه با كسب 1189 امتیاز به صدرنشینی خود در این رقابت ها تداوم بخشید و تیم های گرگان تابلو و كارتن مشهد با 1090 و 1031 امتیاز عناوین دوم و سوم به خود اختصاص دادند.
مسابقات لیگ در چهار مرحله برگزار خواهد شد و بنابر اعلان سازمان لیگ شنای كشور مرحله چهارم و آخرین مرحله این رقابت ها 15 و 14 اسفند در تهران برگزار خواهد شد.


برای شرکت در بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی - اندونزی
اسامی 26 شناگر برای حضور در رقابت‌های انتخابی تیم ملی اعلام شد

فدراسیون شنا اسامی26 شناگر را برای حضور در رقابت‌های انتخابی تیم ملی جهت شرکت در بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی اعلام کرد.

با توجه به برگزاری سومین دوره بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی از 17 تا 28 خرداد ماه سال آینده در کشور اندونزی کادر فنی تیم ملی شنا نفرات زیر را به اردوی ملی دعوت کرد.

استان تهران: محمد بیداریان، سعیدملکا آشتیانی، امیر طاهری، سینا یوسف زادگان، امین نوشادی، محمدرضا مسعودی، پوریا مالدارقصری، پویا جدیدی، بهزاد صیاد

استان اصفهان: جمال چاووشی فر، محمد علیرضایی

استان البرز: افشین عسگری، آرشام میرزایی

استان خراسان رضوی: محسن مهمانواز

استان فارس: آرین علیایی، احمدرضا جلالی، امیرمحمد شجاعی‌فر

استان گیلان: سینا رجبی مقدم، همایون حقیقی

منطقه آزاد کیش: رهام پیروانی

شناگران مقیم خارج از کشور:سپهر افجه‌ای، آروین مرادی، کامیار کریمی، کامیاب کریمی، دانیال اخوت، سیروس سعید

نحوه انتخاب نهایی ورزشکاران متعاقباً از سوی کمیته فنی شنا اعلام خواهد شد و علاوه بر آن کمیته فنی با زیر نظر گرفتن کامل مسابقات داخلی نفرات آماده دیگری را که در لیست اعلام شده نیستند به اردوی تیم ملی دعوت خواهد کرد.


شناگران جانباز به اسلواكی می روند



تیم ملی شنای جانبازان و معلولین به مسابقات بین المللی شنا در اسلواكی اعزام میشود.بر اساس گزارش فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، پنجمین اردوی تیم ملی شنای جانبازان و معلولان به سرمربیگری مجید نوروزی و مربیگری مهدی ضیایی از20 تا25 شهریور به میزبانی تهران برگزار خواهد شد.این اردو علاوه بر آمادهسازی شناگران جهت بازی های پاراآسیایی به منظور اعزام شناگران به رقابت های آزاد بین المللی اسلواكی نیز است .مهدی اكبری نژاد، رضا آذرشب، شاهین ایزدیار، محمدرضا رهبری، محمد محمدی ،علی نیكو، حسن غمخواه، مجید شكوری و علی امینی اسامی شناگران دعوت شده به اردوی پنجم تیم ملی شنای جانبازان و معلولین است.

   


دعای فرج
درباره وبلاگ

این وبلاگ رو راه اندازی کردم تا دوستان و علاقه مندان به شنا استفاده کنند ان شاالله ورزش شنای شهرمون ارتقاء پیدا کنه
تبلیغات
آمار سایت

بازی آنلاین

وصیت نامه شهداء
آموزش تضمینی شنا
(بهترین لینک باکس)